Aktualności

Informator dla startujących!

Dodano: 12.09.2018

Czołem biegacze!
 
6. Kleszczów na 5 odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Na terenie gminy Kleszczów pojawi się blisko 500 zawodników z całej Polski! Dziękujemy za zgłoszenie do naszej imprezy. Poniżej przesyłamy kilka ważnych informacji, które pomogą Wam zaplanować przygotowania do startu w  Kleszczowie Do zobaczenie w sobotę na starcie!
 
Biuro zawodów – 5 km:
Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie klubu LKS Omega Kleszczów przy ulicy Sportowej 3. Czynne będzie w niedzielę 16 września 2018 r. w godzinach 09:00 – 11:15 . Przed przyjściem do biura zawodów sprawdź swój numer na liście startowej na stronie www.kleszczowna5.pl Uwaga: możliwy jest tylko osobisty odbiór pakietów startowych!
Biegi dla dzieci:
Biuro zawodów dla dzieci będzie czynne w godzinach 9:00 – 10:30. Trasy dla dzieci wyznaczone będą na terenie Gminnego Stadionu w Kleszczowie. Każde dziecko otrzyma w biurze zawodów numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu, który musi być przyczepiony na klatce piersiowej! Na mecie wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale oraz słodki upominek.
Basen dla wszystkich
Każdy uczestnik biegu na dystansie 5 km otrzyma w pakiecie startowym bilet wstępu do Parku Zdrowia i Rozgrywki „Solpark” w Kleszczowie. Warto zabrać ze sobą strój kąpielowy i zregenerować się na miejscowym basenie po biegu!
Elektroniczny pomiar czasu
Chip do pomiaru czasu znajdować się będzie w numerze startowym, który bezwzględnie musi być przypięty z przodu. Wyniki dostępne będą na stronie www.kleszczowna5.pl.
Parkingi
Parkingi dla zawodników zostaną zlokalizowane przy Sportowej w okolicach basenu Solpark w Kleszczowie. 
Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na naszym profilu na Facebook’u
 
Pozdrawiamy
zespól organizacyjny
6. Kleszczów na 5
 

Partnerzy główni:

Media:

Organizatorzy:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu