Aktualności

Informator dla zawodników

Dodano: 26.05.2023

10. Kleszczów na 5 odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Na terenie gminy Kleszczów pojawi się blisko 200 zawodników z całej Polski oraz 150 dzieci! Dziękujemy za zgłoszenie do naszej imprezy. Poniżej przesyłamy kilka ważnych informacji, które pomogą Wam zaplanować przygotowania do startu w Kleszczowie. 

Biuro zawodów – 5 km:

Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie kompleksu Solpark przy ulicy Sportowej 8. Czynne będzie w niedzielę 28 maja 2023 r. w godzinach 09:00 – 11:15 . Przed przyjściem do biura zawodów sprawdź swój numer na liście startowej na stronie www.kleszczowna5.pl Uwaga: możliwy jest tylko osobisty odbiór pakietów startowych! Start biegu głównego zaplanowany jest na godzinę 12:00.

Biegi dla dzieci:

Biuro zawodów dla dzieci będzie czynne w godzinach 9:00 – 10:15. Trasy dla dzieci wyznaczone będą na stadionie. Start pierwszej kategorii zaplanowany jest na godzinę 10:45. Każde dziecko otrzyma w biurze zawodów numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu, który musi być przyczepiony na klatce piersiowej! Na mecie wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale oraz słodki upominek.

Atrakcje dla dzieci

W trakcie trwania imprezy dla najmłodszych uczestników na terenie Solparku dostępne będą dmuchańce.

Basen dla wszystkich

Każdy uczestnik biegu na dystansie 5 km otrzyma w pakiecie startowym bilet wstępu do Parku Zdrowia i Rozrywki „Solpark” w Kleszczowie. Warto zabrać ze sobą strój kąpielowy i zregenerować się na miejscowym basenie po biegu!

Elektroniczny pomiar czasu

Chip do pomiaru czasu znajdować się będzie w numerze startowym, który bezwzględnie musi być przypięty z przodu do odzieży wierzchniej. Wyniki dostępne będą na stronie www.kleszczowna5.pl.

Posiłek regeneracyjny na mecie piątki!

Po biegu głównym zapraszamy wszystkich zawodników na posiłek regeneracyjny, który wydawany będzie na „grillu” przy ulicy Sportowej 3 na podstawie numerów startowych.

Parkingi

Parkingi dla zawodników zostaną zlokalizowane przy ulicy Sportowej w okolicach basenu Solpark w Kleszczowie.

 

Do zobaczenia w niedzielę

zespół organizacyjny

Organizator:

Partnerzy:

Partner wspierający:

Sponsorzy:

Sponsorzy wspierający:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu