Aktualności

Trwają zapisy

Dodano: 12.05.2023

Dziesiąta edycja biegu „Kleszczów na Piątkę” odbędzie się 28 maja 2023 r.. Tradycyjnie zawodnicy rywalizować będą na szybkiej 5 km trasie. W programie zawodów nie zabraknie biegów dla dzieci. Zapisy cały czas trwają, formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.kleszczowna5.pl

Wzorem ubiegłych edycji uczestnicy biegu na 5 km otrzymają pamiątkowe koszulki, na mecie medale, a w pakiecie startowym wejście do Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark, gdzie będzie można się zregenerować po szybkim biegu.

W tym roku obchodzimy jubileusz 10-lecia biegu „Kleszczów na 5”. Cieszymy się, że od dekady zawodnicy z różnych stron Polski przyjeżdżają do Kleszczowa powalczyć o nowe rekordy na dystansie 5 km, ale również spędzić rodzinnie czas dzięki biegom dla dzieci – mówi Prezes Solpark Kleszczów Bruno Siemieniuk dodając – oprócz szybkiej trasy „Kleszczów na 5”, Solpark oferuje uczestnikom po biegu regenerację na basenie, saunie i siłowni oraz w Strefie SPA, które znajdują się na terenie kompleksu.

Kleszczowska Piątka, szybka trasa w sam raz na rekordy!

Wielu zawodników decyduje się na udział w „Kleszczowskiej Piątce” z uwagi na szybką atestowaną trasę, która sprzyja uzyskiwaniu nowych rekordów życiowych. Od kilku lat na starcie w Kleszczowie stają czołowi biegacze z Polski. W tym roku zobaczymy m.in. reprezentantkę Polski Sabinę Jarząbek, która ceni sobie bieg m.in. za: „Kleszczowska 5 ma w sobie wszystko na czym zależy biegaczom: szybką trasę, mocną stawkę i znakomitą organizację. W zeszłym roku nawet na czas biegu odgonili chmury burzowe… Nie wiem jak to zrobili, ale przed biegiem zerwał się wiatr, deszcz, chwile przed startem ucichło, wyszło słońce i taką piękną pogodę mieliśmy do mety. Warto tu przyjechać i powalczyć na atestowanej trasie o rekord życiowy!”

Biegi dla dzieci

Najmłodsi uczestnicy rywalizować będą na kilku dystansach na bieżni Gminnego stadionu w Kleszczowie. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale, a najszybsi pamiątkowe statuetki.

Organizatorem biegu „Kleszczów na 5” jest Solpark Kleszczów, a współorganizatorami LKS Omega Kleszczów oraz Gmina Kleszczów. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.

 

 

 

Organizator:

Partnerzy:

Partner wspierający:

Sponsorzy:

Sponsorzy wspierający:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu