Aktualności

Szybkie bieganie w Kleszczowie!

Dodano: 01.06.2022

W sobotę 28 maja 2022 roku, odbyła się dziewiąta edycja najszybszej piątki w Polsce - "9. Bieg Kleszczów na 5". Zawody ukończyło prawie dwustu zawodników. Zwycięzca Sylwester Lepiarz uzyskał świetny wynik 14:56. Wśród pań najszybsza była Sabina Jarząbek, która wygrała z rezultatem 16:30. Przełamała w ten sposób serię trzech zwycięstw, wywalczonych w poprzednich latach przez Monikę Kaczmarek. Tym razem Monika ukończyła bieg na drugiej pozycji uzyskując czas 16:47. Trzecia była Karolina Pilarska z wynikiem 18:16.

Wśród mężczyzn walkę o drugie i trzecie miejsce stoczyli Patryk Stypułkowski (15:05) i Aleksander Dragan (15:13).

Meta tradycyjnie usytuowana była na Stadionie LKS "Omega" Kleszczów. Ostatni odcinek trasy zawodnicy pokonywali na stadionowej bieżni.

Tak zmiennej pogody jak w sobotę, kleszczowskie imprezy biegowe nie pamiętają. Ostre słońce, na przemian z potężnymi zrywami wiatru i mocnym zachmurzeniem. Nie zabrakło też ulewy tuż przed startem i na zakończenie dekoracji. Na pewno ta edycja na długo zostanie w pamięci! :)

Przed biegiem głównym odbyła się cała seria biegów dla dzieci i młodzieży. Tutaj też emocji nie brakowało!h.

Organizatorem biegu Kleszczów na 5 są LKS Omega Kleszczów, Soplpark Kleszczów, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, a partnerami Gmina Kleszczów oraz EKORegion, a wykonawcą firma inesSport. 

Zdjęcia

Wyniki

 

Organizator:

Partnerzy:

Partner wspierający:

Sponsorzy:

Sponsorzy wspierający:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu