Aktualności

Informator dla zawodników

Dodano: 27.05.2022

9. Kleszczów na 5 odbędzie się już w najbliższą sobotę. Na terenie gminy Kleszczów pojawi się blisko 200 zawodników z całej Polski oraz 150 dzieci! Dziękujemy za zgłoszenie do naszej imprezy. Poniżej przesyłamy kilka ważnych informacji, które pomogą Wam zaplanować przygotowania do startu w Kleszczowie. Do zobaczenia w sobotę na starcie!
 
Biuro zawodów – 5 km:
 
Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie klubu LKS Omega Kleszczów przy ulicy Sportowej 3. Czynne będzie w sobotę 28 maja 2022 r. w godzinach 09:00 – 11:15 . Przed przyjściem do biura zawodów sprawdź swój numer na liście startowej na stronie www.kleszczowna5.pl Uwaga: możliwy jest tylko osobisty odbiór pakietów startowych! Start biegu głównego zaplanowany jest na godzinę 12:00.
 
Biegi dla dzieci:
 
Biuro zawodów dla dzieci będzie czynne w godzinach 9:00 – 10:15. Trasy dla dzieci wyznaczone będą na stadionie. Start pierwszej kategorii zaplanowany jest na godzinę 10:45. Każde dziecko otrzyma w biurze zawodów numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu, który musi być przyczepiony na klatce piersiowej! Na mecie wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale oraz słodki upominek.
 
Basen dla wszystkich
 
Każdy uczestnik biegu na dystansie 5 km otrzyma w pakiecie startowym bilet wstępu do Parku Zdrowia i Rozrywki „Solpark” w Kleszczowie. Warto zabrać ze sobą strój kąpielowy i zregenerować się na miejscowym basenie po biegu!
 
Elektroniczny pomiar czasu
 
Chip do pomiaru czasu znajdować się będzie w numerze startowym, który bezwzględnie musi być przypięty z przodu do odzieży wierzchniej. Wyniki dostępne będą na stronie www.kleszczowna5.pl.
 
Parkingi
 
Parkingi dla zawodników zostaną zlokalizowane przy ulicy Sportowej w okolicach basenu Solpark w Kleszczowie.
 

Organizator:

Partnerzy:

Partner wspierający:

Sponsorzy:

Sponsorzy wspierający:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu