Aktualności

Informator dla zawodników

Dodano: 26.08.2021

4. Kleszczowska Dziesiątka odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Trasa biegu wytyczona została na terenie gminy Kleszczów! Dziękujemy za zgłoszenie do naszej imprezy. Poniżej kilka ważnych informacji, które pomogą Wam zaplanować przygotowania do startu w Kleszczowie. Do zobaczenia w niedzielę na starcie!

Biuro zawodów:

Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie klubu LKS Omega Kleszczów przy ulicy Sportowej 3. Czynne będzie w niedzielę 29 sierpnia 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:15 . Przed przyjściem do biura zawodów sprawdź swój numer na liście startowej na stronie www.kleszczowna5.pl Uwaga: możliwy jest tylko osobisty odbiór pakietów startowych! Start biegu głównego zaplanowany jest na godzinę 13:00.

Punkty z wodą:

Na trasie zlokalizowany będzie punkt z wodą na 5 km.

Biegi dla dzieci:

Biuro zawodów dla dzieci będzie czynne w godzinach 10:00 – 11:00. Trasy dla dzieci wyznaczone będą na terenie Stadionu Gminnego przy ul. Sportowej 3. Start pierwszej kategorii zaplanowany jest na godzinę 11:30. Każde dziecko otrzyma w biurze zawodów numer startowy wraz z chipem do pomiaru czasu, który musi być przyczepiony na klatce piersiowej! Na mecie wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale oraz słodki upominek.

Basen dla wszystkich

Każdy uczestnik biegu na dystansie 10 km otrzyma w pakiecie startowym bilet wstępu do Parku Zdrowia i Rozrywki „Solpark” w Kleszczowie. Warto zabrać ze sobą strój kąpielowy i zregenerować się na miejscowym basenie po biegu!

Kleszczowskie Animalia

W niedzielę odbędą się Kleszczowskie Animalia czyli impreza, której celem jest przybliżenie życia zwierząt. W programie m.in. wystawa psów, kotów, targi staroci oraz strefa rozrywki. Wszystko to czekać będzie na Was na mecie Kleszczowskiej Dziesiątki :)

Elektroniczny pomiar czasu

Chip do pomiaru czasu znajdować się będzie w numerze startowym, który bezwzględnie musi być przypięty w pozycji poziomej z przodu do odzieży wierzchniej . Wyniki dostępne będą na stronie www.kleszczowna5.pl.

Parkingi

Parkingi dla zawodników zostaną zlokalizowane przy ulicy Sportowej w okolicach basenu Solpark w Kleszczowie.

 

Pozdrawiamy

zespól organizacyjny

Kleszczowskiej Dziesiątki

Partnerzy główni:

Media:

Organizatorzy:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu