Aktualności

Kleszczowska Dziesiątka po raz czwarty!

Dodano: 26.08.2021

Kleszczowska Dziesiątka po roku przerwy odbędzie się już w niedzielę. W ramach imprezy rozegrany zostanie bieg na dystansie 10 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy biegu głównego do pokonania będą mieć nową trasę, która w całości prowadzi po terenach Gminy Kleszczów. Dla niezdecydowanych zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zapisać będzie można się w dniu biegu w biurze zawodów na terenie Gminnego Stadionu w Kleszczowie.
 
Kleszczowskie Animalia
 
W niedzielę odbędą się Kleszczowskie Animalia czyli impreza, której celem jest przybliżenie życia zwierząt. W programie m.in. wystawa psów, kotów, targi staroci oraz strefa rozrywki. Wszystko to czekać będzie na Was na mecie Kleszczowskiej Dziesiątki.
 
Zmiana organizacji ruchu
 
W związku z „Kleszczowską Dziesiątką” wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu. W godzinach 13:00 – 15:00 – zamknięte zostaną ulice Sportowa, Ustronna, Miła, Leśna, Wschodnia, Źródlana, Kwiatowa, Spacerowa i Szafirowa oraz Słoneczna/Diamentowa (1921E) i Długa(3915E)
 
Organizatorem 4. Kleszczowskiej Dziesiątki jest LKS Omega Kleszczów, Gmina Kleszczów oraz Solpark Kleszczów. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu biegu na Facebook’u. 
 
Program zawodów:
 
10:00 - otwarcie biura zawodów
11:00 - zamknięcie biura zawodów dla dzieci
11:30 - start biegów dla dzieci (stadion)
12:15 - zamknięcie biura zawodów
13:00 - start Kleszczowskiej Dziesiątki - start/meta z dziedzińca Solparku
14:30 - dekoracja biegów dla dzieci
14:45 - dekoracja Kleszczowskiej Dziesiątki
15:00 - zakończenie imprezy
 
 

Partnerzy główni:

Media:

Organizatorzy:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu