Aktualności

6. Kleszczów na Piątkę z rekordami życiowymi!

Dodano: 19.09.2018

W minioną niedzielę po raz szósty zawodnicy rywalizowali w Kleszczowie na dystansie 5 km. Zawody ukończyła rekordowa liczba 334 uczestników. Start biegu głównego poprzedziły zmagania najmłodszych biegaczy, którzy rywalizowali na gminnym stadionie. W pięciu grupach wiekowych wystartowało 110 dzieci. 
 
Punktualnie o 12:00 wystartował bieg główny, który po raz drugi z rzędu wygrał Robert Głowala z Garwolina, uzyskując na mecie czas 14:58. Drugie miejsce zajął Tomasz Osmulski, który ustanowił nowy rekord życiowy.
- W Kleszczowe trasa jest naprawdę szybka! Poprzedni rekord życiowy uzyskałem także tutaj w 2015 roku i wynosił 15:15. W niedzielę poprawiłem go o 14 sekund  co pozwoliło zając mi drugie miejsce!
Jako trzeci linię mety przekroczył Adam Włodarczyk z Łodzi, który uzyskał czas 15:18. W rywalizacji Pań najszybsza okazała się Monika Kaczmarek z Łodzi, która przekroczyła linię mety w czasie 16:53. Jako druga dobiegła Sabina Jarząbek z Kielc, poprawiając swój rekord życiowy, który od niedzieli wynosi 17:14. Na trzecim miejscu zameldowała się pochodząca z Radomska Karolina Giza – 17:24.
Najlepszymi zawodnikami z Gminy Kleszczów okazali się Radosław Berencz oraz Milena Gierach.
Organizatorem biegu Kleszczów na 5 są LKS Omega Kleszczów oraz Gmina Kleszczów. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u

Partnerzy główni:

Media:

Organizatorzy:

Telefon

+48 570 783 336

E-mail

kontakt@inessport.pl

Mapa dojazdu